KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
James & Riley - Amikor megláttalak... Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
James & Riley - Amikor megláttalak... Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
James & Riley - Amikor megláttalak... Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
James & Riley - Amikor megláttalak... Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
James & Riley - Amikor megláttalak... Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 James & Riley - Amikor megláttalak...

Go down 
SzerzőÜzenet
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 1:24 am



James  & Riley


-Hé, Erick! - szóltam hangyányit felemelve a hangom már akkor, amikor befordultam az istálló épületének sarkánál. A két épülettel a miénktől arrébb álló Lightwood istálló egyik lovászával egészen jóban vagyunk, vagyis mondjuk úgy, hogy átvészeltünk már együtt néhány vad éjszakát itt a Delaware Parkban. Szóval jó kapcsolatunknak az az egyik előnye, hogy tojunk a feljebbvalóink viszályaira és a mi saját kis gondjainkban támogatjuk, segítjük egymást. Az én apró gondom jelenleg az, hogy a drága trénerünk elfelejtett öntapadós fáslit venni, márpedig nekem égető szükségem lenne rá. Watchmaker, az egyik kedvenc kancám pár napja sánta és az éjszakára be kell kötnöm a lábát. Enélkül a szuper találmány nélkül pedig nem fog menni. Vagyis meg tudom oldani, de minek, ha kölcsön is tudok kérni.
Szóval este fél hat van, percekkel ezelőtt megetettem a "gyerekeim" és most gyors léptekkel közelítem meg  haverom felségterületét, hogy lenyúljam néhány ilyen öntapadós fáslival.

-Erick? - szólítom még egyszer, mert általában ilyenkor még itt szokott sürgölődni, de most nem látom sehol. Csak néhány ember söpröget, takarít, de Erick sehol. Furcsa.
Bár nagyon jól tudom, hogy mióta Gregory meghalt, egy picit nagy a káosz náluk és bizonytalan, hogy mi lesz velük. Mesélt az öreg végrendeletéről, de kizártnak tartotta, hogy a lány meg fog jelenni valaha is. Még fogadtak is páran, de engem nem érdekel, nem rám tartozik.
Körbejárom az épületüket, de barátom képét sehol nem látom, így hát fogom magam és a nyergesükhöz indulok. Mindenki ismer itt, kamerák is vannak kihelyezve, szóval csak az gondolhatja, hogy lopni készülök, aki nem járatos erre.
Viszont mi már többször kisegítettük egymást felszereléssel, ismerjük egymás nyergesét, mint a tenyerünket. Senkinek nem lesz baja, ha egy éjszakára a tudta nélkül kölcsönveszek egy ilyen kötőszert.


Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 8:35 am

Hatalmas sóhajjal léptem be a Delaware Parkba. Magassarkúm hangosan kopogott a kövön, ami eléggé zavarta a fülem. Sőt, most minden zavart. Semmi hangulatom nem volt nekem ehhez, de látva egykori otthonom lestrapáltságát, az volt a következő lépés, hogy a parkbéli istállónkat is szemügyre vegyem. Már jó pár éve nem jártam erre és az a pár ember, aki észre vette közeledésem, érdeklődve fordult felém. Nem is csodálom, hiszen külsőm alapján, inkább voltam egy nagyvárosi nő, mint itt dolgozó. A pénzes tulajok ritkán jönnek az istállóba, az a zsokék, meg a lovászok helye inkább, legalább is ott, ahol száz százalékig megbíznak az alkalmazottakban. Nomármost, én nem is ismertem az enyémet, fogalmam sem volt róla, hogy ki a fene az én lovászom itt. Reméltem, hogy legalább az itteni istálló szép állapotban van, hogy kevesebb pénz és erő ráfordításával, több oénzt kaphassak érte.
A csendet hirtelen megtörte egy viszafogott kiáltás, de nem foglalkoztam vele, csak haladtamelőre, kezemben egy cetlivel, amin az útvonal volt felrajzolva, hogy mégis merre menjek. Féltem, hogy nem találom meg, de ahogy megláttam a tájat, felrémlettek elöttem a gyerekkori emlékeim, így nem volt szükségem útmutatásra. harisnyás, tűsarkús lábaim autómatikusan vittek előre.
Meglepett, hogy nyitva találtam az ajtót, de gondoltam, csak a lovász lehet bent, így könyedén léptem bejjebb és ahelyett, hogy azonnal körbe néztem volna, megakadt a pillantásom egy férfin, aki éppen a nyergesbe lépett be.
- Hahó! - köszöntem fennhangon. Tényleg nem tudtam, hogy ki a csuda lehet az illető. Leoltani nem akartam azonnal, hiszen, lehet, hogy tényleg nekem dolgozik, de mi van, ha még sem. Csak nem olyan ostoba, hogy engedély nélkül belépjen ide.
Viszont, még mielőtt tovább fürkésztem volna a férfit, egy kisértetiesen ismerős prüszkölés vonta el a figyelmem. Egy pillanatra minden pihe felállt a karomon, de nem bírtam visszafogni magam, azonnal megindultam az állásokhoz, ahol is megláttam egykori lovam.
Legalább egy másfél méternyi távolságra megálltam tőle, nem nyúltam hozzá, nem csináltam semmit, csak meredtem bámultam a patást, aki fejét felém nyújtotta.
Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 9:50 am



James  & Riley


Minden rossz érzés nélkül beléptem a nyergesbe és ki is húztam a gyógyszeres szekrény ajtaját. Tekintetem szinte rögtön megtalálta azt, amiért jöttem, de mielőtt levehettem volna a polcról egy "hahó" vonta el a figyelmem. Szemeim elkerekedtek, amikor megláttam a bájos hang gazdáját. Csinos, tökéletesen makulátlan öltözék - eltekintve a magassarkúra tapadt portól - helyes arcocskán elveszett tekintet pislog, drága parfümje pedig már az első másodpercben megtalálja orrom, pedig van pár méter közöttünk. A hülye is látja, hogy a kisasszony nem idevaló és hogy jóval pénzesebb körökből való.
-Üdv... - folytatnám, de meglepetésemre a nő egyszer csak kifordul az ajtón és elmegy. Lekapom a polcról a fáslikat, aztán végignézek magamon. Leporolom fekete pólóm, de kopott, koszos farmeremmel, dzsuvás, régóta használt cowboy csizmámmal már nem tudok mit kezdeni. Munkába csak nem vehetem fel a legszexibb cuccom, nem?
Kilépek a nyergesből, de meg is torpanok, mert látogatóm mindössze pár méterre lecövekelt és mint valami drágakövet, úgy nézegeti Lightwood-ék öreg ménjét. A 20 körüli lónak igazából semmi keresnivalója nincs a versenypálya közelében, de Gregory ragaszkodott hozzá, hogy itt legyen, rejtély, hogy miért.
Az ajtóban megállva nekidöntöttem a hátam az ajtófélfának és egy pár másodpercig csak figyeltem a jelenetet. Volt tippem, hogy ki a lány, de természetesen nem lehettem biztos benne és nem is akartam ezzel kezdeni ismerettségünk.

-Jack az egyik legkedvesebb ló talán az egész parkban. Nyugodtan megsimogathatja. - bátorítottam egy kicsit, hiszen a fekete jószág már majdnem kiesett a boxajtón, úgy nyújtózkodott egy kis szeretetért.
-Esetleg segíthetek valamiben? - kérdem egy perc után félmosollyal az arcomon. Természetesen nem tudom megállni, hogy egyszer-egyszer ne szkenneljem le tekintetemmel, de azért igyekszem ezt visszafogottan tenni. Nem akarom, hogy egy udvariatlan majomnak nézzen, de azért lássuk be, több férfi fordul meg itt naponta, mint szép nő....

Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 10:56 am

Meglepetten néztem a lovat és egyszerűen nem hittem a szememnek. Apám váltig állította, hogy eladta, hogy többet nem fogom látni. Nem utáltam szegény jószágot azért, ami történt, hiszen én voltam túl naiv és ostoba, miattam történt ami történt. Meg is sirattam szeretett lovam, mikor állítólagos új gazdára talált. Most még sem éreztem örömet. Konkrétan semmit sem éreztem.
- Inkább nem - válaszoltam a legnagyobb nyugalommal, amikor meghallottam a férfi hangját és hátat is fordítottam a jószágnak. Féltem, ha tovább bámulom, vagy megérintem, túlzottan is elöntenek az érzelmek, de nem tehettem meg egy idegen előtt, hogy elérzékenyüljek. - Ön lenne Erick? - kérdeztem, ahogy leráztam magamról a zavaromat, kiegyenesedtem és megindultam felé a kezemet nyújtva. - Még nem ismerjük egymást, Riley Lightwood vagyok, az új tulaj.
Ezt követően tüzetesen megvizsgáltam a helyet, de tekintetem újra és újra visszatért az idegenre és annak apró mosolyára. Hiába nőből vagyok ő pedig férfi. Leplezetlenül néztem végig rajta, aminek következtében kellemetlenül éreztem magam az öltözékem miatt. Fehér blúzom és szintén fehér térd fölé érő szoknyám, túl nagy kontrasztott vont közénk. Sosem voltam az a fajta, aki lenézte a lovászokat, hiszen nekem is kijárt sokszor a ganajozás és egyéb melóból.
- Öhm - kaptam fel tekintetem erős karjairől és a szemébe néztem. - A lovászt keresem, de beszédem lenne a McCartney lovásszal is - válaszoltam egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 11:28 am



James  & Riley


Meglepett arckifejezéssel fogadom válaszát, miszerint nem akarja megsimogatni az állatot. Természetesen nem tudhatom milyen érzések tolonganak fejében és milyen emlékekkel küzd, de számomra ez valamiként furcsa. ~Nehogy bepiszkold a kis kacsóid.~
Nem időzök el a gondolaton, valahol megértem őt, de tőlem ez távol áll. Engem nem érdekel, ha egy hosszú nap után lovaktól bűzlök.
Szóval csak megvonom a vállam és tovább figyelem a hölgyet. Valahogy annyira idegen a megjelenése ebben a környezetben. Nem mintha nem jönne el időnként minden tulaj, na de a magassarkú...?
Kéznyújtását viszonzom. Tenyerem érdes, erős, nem szokott az ilyen puha bőr érintéséhez.
-Örülök, hogy megismerhetem Ms. Ligthwood. - mosolyom továbbra is arcomon virít. -Sajnos azonban nem én vagyok akit keres. Az én nevem James. James Smith.-mutatkozok be végre és természetesen elengedem a kezét. Kíváncsian figyelem a nőt és próbálom magamban kitalálni, hogy vajon mi a terve örökségével. Komoly arcából ítélve nem sok jót jósolok. Ha pedig McCartney végre megveszi a lovait.... pfff, az nekem sok plusz munkát fog jelenteni és új kollégákat is.
-Ez esetben azonban tudok segíteni! - odalépek a hozzám legközelebb lévő boxhoz és megsimítom a lakója orrát, de a szemkontaktust Riley-val azért nem szakítom meg hosszú időre.-Én lennék Mr. McCartney főlovásza.-főlovásznak ugyan csak én nevezem magam, de mindenki tudja, hogy én vagyok a csávó jelenleg legrangosabb lovásza, úgyhogy elviselik nekem a saját kinevezésem.
Ellépek a lótól és immár újra teljes figyelmem a Lightwood utódé, bár eddig sem tévesztettem nagyon szem elől. Túlságosan szép látvány.

-Miben lehetek a szolgálatára?-játszadozom egy kicsit a helyzettel. Hosszú nap volt, fáradt vagyok, ennyit megérdemlek és igazán az sem izgat, hogy mekkora társadalmi gödör tátong kettőnk között.

Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 1:28 pm

Eléggé meglep, hogy nem is ehhez az istállóhoz tartozik, még is itt találkoztunk. Mondjuk, nem  néztem ki belőle semmi rosszat, a világ pénzéért sem akarnám megbántani azzal, hogy azonnal megvádolom valamivel. De mivel is? Lopással, vagy talán a lovakkal akart valamit csinálni?
- Akkor miért van itt? - kérdztem érdeklődve, nem akartam, hogy támadó legyen a hangom, de ha már az én istállómban van, akkor csak jogomban áll rákérdezni, hogy miért is van itt. Keze érdes és kemény, ami apámra emlékeztetett. Kimondottan jól esett az érintése, ami egy apró mosolyt csalt elő arcomra.
Úgy cikáztak bennem az ellentétes érzelmek, mint egy őrültben, ezért is volt furcsa, hogy látszólag kedves kis mosoly jelent meg az arcomon, nem pedig valamiféle őrült, kényszeredett vigyorgás.
- Szóval főlovász? - kérdeztem kissé félre döntve a fejem. Még harmincnak sem tűnt, de már főlovász lenne. - Biztos, nagyon érti a dolgát. - Újabb mosoly jelent meg arcomon, ahogy ezt kimondtam. Nem is tudom miért találtam ezt olyan viccesnek, hiszen tényleg lehet annyira tehetséges és ügyes, hogy már főlovászként dolgozik.
- Gondolom, értesült apám hirtelen haláláról - váltottam gyorsan komolyra és figyelemmel követtem minden mozdulatát. Valahogy nem tudtam elvonatkoztatni a sötét póló alatt domborodó izmoktól. De még mielőtt intenzív nyálcsorgatásba kezdtem volna, próbáltam a mondandómra koncentrálni. - Mr. McCartney azt tervezi, hogy megveszi a lovaim és a földemet, de még mielőtt nyélbe ütnénk az üzletet, meg kell tudnom, hogy jó kezekbe kerülnének-e a jószágok. Jobbnak láttam egy alkalmazottal beszélni erről, mert hát tudjuk, a tulaj csak és kizárólag a jó dolgokkal rukkol elő. Én a rosszat is szeretném hallani, ha van olyan.
Tüntetően elfordultam, és a kijárat felé vettem az irányt, remélve, hogy a férfi is követ. Nem akartam túl sok időt tölteni a lovak közt. Túl sok emlék köt hozzájuk és ha még egy percet mellettük kell lenem, talán tényleg megbolondulok.
Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 2:18 pm



James  & Riley


Számítottam rá, hogy előbb vagy utóbb kérdőre von, amit szigorú tekintettel hangsúlyoz. Édes, ahogyan a felelősségteljes és komoly tulajdonost játssza, de én átlátok rajta. Nagyon messze áll saját személyiségétől ez a szerep. Nem tudom még hová vezet a ma éjszaka -nem, semmi huncutra nem gondoltam-, de mostantól feltett szándékommá vált, hogy rávegyem, levesse magáról ezt a szerepet és megmutassa igazi önmagát. Szimpatikus, na!
Tudom, hogy joga van megkérdőjelezni, hogy mit keresek az istállójánál, de valahogy nekem ez így olyan torz egy jelenet, és ez ki is ül az arcomra.

-Erich-t kerestem. Kifogytam ezekből és kölcsön akartam kérni párat. - magasba emeltem a bal kezemben lévő két becsomagolt fáslit és vártam a reakciót. Folytatni akartam mondandóm azzal, hogy egyébként ez itt nem újdonság, hogy idegen embereket lát a saját lovai körül. Egész nap ide-oda rohangálnak az emberek. De inkább visszafogtam magam, nem mondtam semmit, hiszen neki ez egyelőre teljesen mindegy, én meg nem érzem, hogy magyarázkodnom kellene.
-Pontosan. - válaszoltam magabiztosan. Láttam rajta, hogy kételkedik és ez megmosolyogtatott. Úgy beszél, mint aki jól ismeri a lovas embereket, de ahogy itt állt a magassarkújában és szoknyácskájában, még ha igaz lett volna se tudtam volna könnyen elhinni. Széles mosolyom nem tudtam rejtegetni.
-Oh, igen, részvétem. - a téma, amit felhozott leolvasztotta a mosolyom, nem akartam tuskónak tűnni, bár én nem nagyon ismertem őt. De úgy tűnt, hogy a nő sem potyogtatott több könnycseppet, mint amennyit muszáj volt, vagy csak nagyon jól tartotta magát. Minden esetre folytatta mondandóját és közben elindult pontosan a másik irányba, mint amerre nekem tartanom kéne. Én azért követtem, legalábbis egy pár lépés erejéig.
-Nem tudom, hogy egészen pontosan mire kíváncsi. A lovakat én gondozom két társammal, a trénerünk neves fickó, a versenyeredményeknek meg már biztosan utánanézett. McCartneyról meg tolja a pénzét a bizniszbe, ami egy lovassportnál sosem árt. Meg ne sértsem, de maga nem tűnik kifejezettem lovas körökben jártasnak. Mégis mit mondhatnék?-sejtem, hogy ennél készségesebb választ várt, de az a helyzet, hogy bármennyire tehetős a kisasszony, nekem ő nem főnököm, az üzletük pedig nekem kicsit sem érdekem. Ellene sem vagyok, de pluszt sem fog hozni. Azért mielőtt bármit mondhatna, folytatom, csak megállok és megvárom, hogy felém forduljon.-De ha megvárja, hogy befejezzem a munkám, akkor bármit szívesen megosztok magával egy pohár tea ... nem, inkább bor mellett. -újra feljebb emelem a kezemben lapuló fáslikat, hogy jelezzem, már csak ennyit kellene megtennem és kész vagyok, azután mehetünk is a bárba. Ha Erich ott van, nagyot fo majd nézni!

Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 4:52 pm

Válaszát hallva, azonnal a fáslikra néztem és némi szégyent kezdtem érezni. Egyre inkább tudatosult bennem, hogy tényleg nem vagyok idevaló. Hiába ebbe a közegbe születtem, de tizenöt éve nem jártam hasonló helyen és lovat is maximum képekről láttam.
- Oh... - ennyit tudtam kinyögni hirtelen.
Inkább váltottam komolyabbra és belevágtam abba, amiért eredetileg jöttem. A részvétnyilvánításra megeresztettem egy szomorú mosolyt. Többre nem telik tőlem. Szégyeltem magam amiatt, hogy jó ideje nem találkoztam apámmal, és halálakor sem voltam mellette. Fájó pont ez az én életemben.

Ahogy megindultam kifelé, hallottam a lépteit, de mikor megtorpant, én is így tettem és visszafordultam felé. természetesen nem tetszett a válasza, elsőre, de mikor egy kis szünet után folytatta, valamiért cinkos kedvem támadt. Nem is tudom, mikor hívtak meg bármire is férfiak. Sajnos, a munkám nem nagyon engedte, hogy én randizgassak, így ezek az apró elemek még hiányoztak az életemből. De tetszett az ajánlat.
- Jól van - bólintottam. - Önnel tarthatok?
Bár, lovak közelébe nem akarok menni, de szívesen feltérképezném McCartney istállóját, és nem utolsó sorban, élveztem james társaságát.
Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 5:48 pm



James  & Riley


Biztos vagyok benne, hogy akármit is dolgozik Riley, ő vezető pozíciót tölt be és nincs hozzászokva ahhoz, hogy valaki átvegye az irányítást. Látom rajta, hogy egy kissé megszeppen és lassan feldolgozza, hogy ez nem igazán az ő területe. Egy kicsit rosszul is érzem magam miatta, nem akarom, hogy meghátráljon. Nekem az is elég, ha nem akarja mindenáron azt a komoly üzletasszony külsőt mutatni.
-Természetesen.- még egy utolsó mosolyt engedek kiszélesedni, egy utolsó pillantást vetek Riley bájos arcára, aztán megfordulok és elindulok saját istállónk felé. Nem kell messzire menni, csak két épülettel vagyunk arrébb, ami nagyjából másfél percnyi normás sétát jelent. Inkább gyorsabb léptekkel igyekszem vissza a lovamhoz, a beszélgetős andalgást meghagynám későbbre.
Befordulva a mi "utcánkba" láthatja, hogy hasonló tisztaság és rend uralkodik mindenhol, ahogy az elvárható minden versenyistállótól. Mondjuk ha reggel jött volna, akkor egészen máshogy nézett volna ki. Watchmaker boxa előtt már minden ki van készítve, úgyhogy az időt nem húzva sietek oda hozzá, hogy bekössem fájó lábát. Csak még egyet visszapillantok a lányra, mielőtt belépek a boxba.
-Azzal vigyázz! - szólok még gyorsan oda, mielőtt a mindent alaposan szemügyre vevő lány véletlenül közelebb sétál Warrior boxához. - Warrior nem a kedvességéről lett híres. - aztán be is lépek a boxba. Az ínra hűsítőgél kerül, majd egy vattalapba tekerem a lábat és erre jön tartóként a csodálatos öntapadós fásli. Kész is.
Bezárom magam mögött az ajtót és letörlöm kezemről a gélt a kiakasztott kis törölközőben.
-Egy perc és jövök. - elfordulok és besietek a nyergesbe. Az apartmanom itt van kb 10 perc sétára, de azért szoktam itt is egy-egy tiszta ruhaneműt tárolni. Sosem lehet tudni, hogy mikor jön jól és lám, most igazam lett. Nem akartam nagyon megvárakoztatni vendégem, úgyhogy gyorsan lecseréltem a farmerem egy normálisabb kinézetűre és természetesen a pólóm is egy kevésbé lószagúra. A bőr cowboy csizmám marad, csak egy ronggyal fénysebességgel áttörlöm és már kész is vagyok. Vagyis mielőtt kilépnék az ajtón ma esti beszélgetőpartnerem elé, még teszek egy gyenge próbálkozást arra, hogy elnyomjam lószagom egy dezodorral. Hát, legalább megpróbáltam.
-Szóval hol szeretne beszélgetni? Bár, étterem vagy az apartmanom? - kérdem és bármennyire is félreérthető, legalább adok választási lehetőséget. És egyébként van egy tök jó kinti kiülő és behűtött borom is. Romantikus lenne.

Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 10:03 pm

Kicsit örültem, hogy nem ellenkezett, így követtem a másik istállóba, ahol bizony tüzetesen körbe néztem. Igazából ugyan olyan volt mint itt bármelyik másik. Mondjuk nem is tudom, mire számítottam. Rendetlenségre, éhező lovakra, piszokra és hasonló? Talán.
Tudtam, hogy elakarok adni mindent, ami ehhez az élethez köt, és ebben semmi sem akadályozhat meg...
Meglepetten kaptam a tekintetem James-re, aztán a boxra, majd mint akit megcsípett valami félreugrottam.
- Kösz! - sóhajtottam. - Kissé elkalandoztam.
Kíváncsian néztem végig, ahogy lekezeli a ló lábát. Hirtelen ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy hozzá érjek a lóhoz, hogy végigsimítsam a homlokát, de visszafogtam magam.
- Fáj neki? - kérdeztem, csakhogy eltereljem a gondolataimat. Itt viszont már biztos voltam benne, hogy egy tudatlan csitrinek gondol, aki fikarcnyit sem ért a lovakhoz. Pedig igen, vagy legalább is volt idő, mikor elég sokat tudtam.
Újra végignéztem a férfin, ahogy feláll, kisétál a boxból, majd becsukja annak ajtaját.
- Pompás példány - jegyeztem meg hallkan, ahogy elbűvölten néztem karján az izmokat, de gyorsan észbe kaptam és James szemébe néztem. - Mármint a ló. Hogy hívják?

Halkan toporzékoltam, miközben vártam, hogy elkészüljön. Mikor megjelent, még az iménti elszólásom zavarát próbáltam rejtegetni. De következő kérdésével sikerült kizökkentenie.
- Hááát... - húztam el a szót és elgondolkoztam. A bárokban sok a bunkó, meg nincs is kedvem a tömeghez. Az étterem... hát, nem is tudom, jobb választás lenne, mint az apartman, de szeretném kicsit elengedni magam, az éttermekben meg ezt nem lehet. Akkor marad az apartman, viszont az olyan, mintha azonnal az ágyába sétálnék. Na, most melyik legyen. Viszont, talán ő is könnyebben megnyílik, ha ismerős közegben van.
- Legyen az apartman - válaszoltam némi habozás után, de nem tudtam, hogyan kéne folytatnom, hogy tudja, nem akarok eljutni a hálószobáig, csak beszélgetni szeretnék.
Hát, most már nem csak tudatlan picsának, de könnyűvérűnek is tarthat. Legszívesebben elsüllyedtem volna.
Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptyPént. Ápr. 10, 2020 11:07 pm



James & Riley


Azért amikor Erickel a főnökeinkről beszélgettünk nem hittem volna, hogy én előbb találkozom az új tulajdonossal, azt meg pláne nem, hogy a találkozás ilyen irányt fog venni. Persze az meg csak egy álom volt, hogy az új tulaj így néz ki.
-Semmi gond. - mondom még, de már féltérden állva a boxból a lovam lába mellől. Észlelem, amikor odaáll az ajtóba, de nem pillantok fel, inkább koncentrálok a lovamra. Ez nem egy nehéz feladat, de igencsak idegesítő, amikor a jószág lép egyet vagy felveszi lábát és kiesik minden a kezemből. Kezdhetném elölről a műveletet, de szerencsére most kifejezetten jól viselkedik és képes egy helyben megállni.
-Igen. - válaszolok miközben feltápászkodok és lesöpröm magamról a forgácsot. - Bukfencezett egyet előző héten. Nem volt szép látvány. De szerencsés, hogy ennyivel megúszta. Törés is lehetett volna. - jó pár napig arról a futamról beszélt mindenki, tényleg csúnya esés volt. Sajnos itt az ilyen nem egyedi.
Felhúzott szemöldökkel pillantok a szépségre, amikor dicsérő szavakkal illeti a lovam. Vagy a karom? Mert a tekintete nem épp azt vizslatja. Persze korrigál kijelentésén, de nekem muszáj újra mosolyra húznom ajkaim.
-Watchmaker. Már biztos hallottál róla. - utóbbit nem igazán gondoltam komolyan, de megadom neki az esélyt, hogy megmutassa, mégiscsak van valami köze a lóversenyekhez. Aki követi a nagyobb versenyeket, az már biztosan hallott róla, az egyik legjobb kancánk.
Nem feltétlenül várom meg a válaszát, már megyek is átöltözni, bárhová is megyünk, ne legyek már tiszta lószar. Plusz egyáltalán nem számítottam arra, hogy hozzám fogunk menni.

-Rendben. - csak ennyit válaszolok miután helyrepofozom elkerekedett szemeim. Azért azt tényleg nem hiszem, hogy a hálószobámat is meg akarja majd nézni, az már tényleg furcsa lenne. Nem lenne ellenemre, de az egy olyan sztori lenne, amit egyik haverom sem hinne el...sosem.
-Akkor menjünk, csak 10 perc séta. Ne aggódj, onnan már rendes beton út van. - mutatok az utolsó istálló épülete felé. Ezen a homokos talajon, bármennyire is letaposott, kemény, nem lehet olyan kényelmes abban a cipőben sétálni.
Amint a sok egyforma apartman közül elérjük az enyémet már láthatja is a kinti, fa kiülőt. Felajánlom, hogy akár ott is lehetünk, csak akkor beszaladok a borért és a poharakért. De ha a nő úgy kívánja, bent is folytathatjuk a beszélgetést.


Vissza az elejére Go down
Riley Lightwood

Riley Lightwood
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 08.

James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... EmptySzomb. Ápr. 11, 2020 10:37 pm

Kissé elmélázva néztem, hogyan kezeli a ló lábát. Felrémlett előttem apám, ahogy hasonló mozdulatokkal kenegette a pályáról letért lovakat. Mindig azt mondta, hogy egy kis frissítő zselé, jót tesz az inaknak és az izmoknak.
- Értem - válaszoltam szűkszavúan. Nem tudtam erre mit mondani. Szegény jószág, de sajnos ebben a sportban eőfordul az ilyen. Apámnak is el kellett altatni egy lovat, mert csúnyán eset. Szegénykén már nem lehetett segíteni, pedig remek versenyló volt. Azt hiszem, az unokája, még az istállónkban van.
- Ő lenne Watchmaker? - kérdeztem kissé erélyesebben; örültem, hogy elterelhetem a gondolatomat az iménti kis elszólásomról. - Hallottam már róla. Ügy tudom, apám megpróbálta rábeszélni McCartney-t had fedeztesse valamelyik csődörünkkel. - Elmélázva néztem rá a kancára. Talán, nem is lenne olyan rossz ötlet...

Csak ez után jött a még nagyobb galiba. Azt hittem elsüllyedek, ahogy láttam James meglepett tekintetét, de nem tehetek róla. Sem tömeghez nincs kedvem, sem pedig a flancok kis pincérekhez.
Olyan módon lesokkoltam magam is válasszal, hogy észre sem vettem, hogy már tegeződünk is.
- De ugye nem vagy valami darabolós gyilkos? - kérdeztem, ahogy elindultunk, arcomon cinkos kis mosollyal.
Esküszöm, mikor megláttam a fa kültéri bútorokat, majdnem felsikoltottam örömömben. Az idő kellemes, mondhatni még romantikus is.
- Egész kellemes most idekint - mondtam, és tüntetően leültem. Biztos, hogy nem lépek be a házba. Infókért jöttem. Ha megkaptam őket, el is tűnök, de addig is élvezhtem egy vonzó férfi társaságát és még bort is kapok mellé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


James & Riley - Amikor megláttalak... Empty
James & Riley - Amikor megláttalak... Empty

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  James & Riley - Amikor megláttalak... (folyt)
» James, te kétbalkezes - James & Lucy
» James Smith
» Riley Lightwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Delaware állam :: Delaware park :: Istállók :: Lightwood istálló-
Ugrás: