KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
Arianne P. Lowell Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
Arianne P. Lowell Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
Arianne P. Lowell Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
Arianne P. Lowell Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
Arianne P. Lowell Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 Arianne P. Lowell

Go down 
SzerzőÜzenet
Arianne P. Lowell

Arianne P. Lowell
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2020. Apr. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : itt-ott

Arianne P. Lowell Empty
Arianne P. Lowell EmptyHétf. Ápr. 27, 2020 10:49 am



Arianne P. Lowell

Név
 Arianne Patience Lowell
Becenév
Aria, Anne, Patty, Tia, Annie,  
Kor
26
Csoport
Civil
Foglalkozás
elismert színésznő -model szeretne lenni
Avatar
Marina Laswick
Személyiség

Mosolygós és egy igazán gyönyörű teremtése a földnek. Tiszta lelkű, nagyon kedves, aranyos és barátságos lány. Megpróbálja mindenkinek a pozitív tulajdonságát előnyben részesíteni és optimistán gondolni a világra. Bájos némiképp kislányos kinézetéből mindenki azt gondolja, hogy éppen olyan naiv, mint ahogyan az látszik. Régen talán ez igaz is volt rá, sokkal érzékenyebb, labilisabb és hiszékenyebb volt. De mára már megtanulta, hogy ez egyáltalán nem jó dolog, hisz csak kihasználhatóvá válik. Így rájött, hogy jobb ha érzéseit magában tartja, legalábbis a legtöbbet és soha senkinek nem mutatja ki, mert akkor csak játékszernek nézik majd és kihasználják.
Általában véve helyén van az esze, nem hiszékeny és megvezethető sem. De néha valamiért mégis azzá válik. Nagyon gyors a felfogása, hamar megtanul dolgokat és könnyen meg is érti azokat. Szeret új dolgokat megismerni, új ismeretségekre szert tenni. Sokat olvas regényeket, tudományos dolgokat és minden mást. Imád kirándulni, új emberekkel megismerkedni.
Amilyen bájosnak néz ki tud ő olyan haragos, ordítozó, ami a szívé az a száján típus is lenni, ha be telik az a bizonyos pohár.  Bár az a bizonyos pohár eléggé nehezen telik be nála, sokáig képes eltűrni mindenféle rágalmazást, sértegetést vagy mást. Ám egy idő után már ő sem tud uralkodni magán és akkor az a bizonyos pohár szétrobban, dühét pedig kivetíti arra a bizonyos személyre, aki előidézte ezt. Ilyenkor előbb beszél, mint hogy gondolkodjon. Nagyon megsértve ezzel embereket, persze utána rögtön meg is bánja azt.
Határozott, céltudatos lány tudja mit szeretne elérni az életben és ezért harcol is. Hiába apja akarata ő sosem leszek orvos, akkor sem ha fejre áll. Kislánykorában talán még engedelmeskedett neki, de mára ez nem egy így van. Saját elképzelése van az életről és arról, hogy mit szeretne.
Sok ember mondja róla, hogy egy titokzatos lány, aki nem mond el mindent magáról és sok mindent magába zár. Való igaz talán ez így is van. Pont ez teszi vonzóvá a férfiak szemében, bajosságán kívül. Van benne valami, amit mindenképpen szeretnének megfejteni, kitalálni és megismerni.
Szeszélyes és szenvedélyes nő lakozik benne, ez a tulajdonsága leginkább a szerelemben mutatkozik meg. Az meg, hogy ez jó vagy rossz dolog, mindenki maga dönti el. Ha megismered talán többet is megtudsz róla...  

Előtörténet

Apám egy neves politikus és cég tulajdonos. Szinte az egész város az övé és külföldön is számos céget működtet. Anyám bírónő az egyik legjobb a szakmában sokan ismerik a nevét és sok bűnözőt juttatott már börtönbe. Ezek közül már jó néhányan szabadon vannak és bosszút esküdtek ellene így megesik, hogy számos alakalommal testőrök vigyáznak ránk, amíg újra börtönbe nem kerül az illető. Szóval a Lowell család egy nagy hírű és gazdag család, ahol nem mindegy, hogy ki mivel foglalkozik, hova jár, mit csinál a szabad idejében.
Ebben a szellemben nevelkedtem én is és a testvéreim is. Mindig vigyáznunk kellett arra, hogyan öltözünk, mert apánk számtalanszor szerepelt a tvben velünk együtt. Vigyáznunk kellett, hogyan mozgunk, mit mondunk, de még arra is, hogy kivel barátkozunk.
Külső szemmel nézve nincs éppen könnyű életünk. Hisz előre megtervezett az egész. A szüleink már születésünk napján tudták és eltervezték kiből mi lesz és így próbáltak minket irányítani. A
nővéremet vállalkozónak szánták, aki majd átveszi apa cégét, de ő nem bírta ezt az egészet. Mindig is lázadó természetű volt, 17 évesen megszökött otthonról és azóta hírét sem hallottuk. Igaz nem is jöhetne haza hisz kitagadták. A húgomat ügyvédnek, aki majd anya útján jár. Hát nem tudom ez hogyan fog működni ő is épp lázadó korszakát éli. Na de majd meglássuk.
Én vagyok a középső testvér és a két lázadóbb, erősebb testvérem mellett rám kevesebb figyelem jutott. Igaz engem is orvosnak szántak, de mivel annyira nem figyeltek rám így 2 év után ott hagytam azt az egyetemet és a magam útján járok. A szüleimnek nem mondtam semmit és a vőlegényem sem tud a dologról, bele se gondolok mit fog szólni apa, ha megtudja. Ám a lényeg, hogy még egyik se tudja. Igen jól olvastátok van vőlegényem, akit természetesen nem magam választottam. Egy politikus fia, akit eleinte apám a nővéremnek szánt volna. Ám mivel ő megszökött így rám maradt. Nem szeretem és nem tudom, hogy valaha tudnám is szeretni. Jóképű, izmos meg minden, de kissé rideg velem. Azt sem hinném, hogy ő érez valamit irántam szerintem csak az apám és az apja kérését teljesíti ő is.
Gazdag, erős és nem mellesleg apám barátjának a fia. Ez pedig kellő indok volt ahhoz, hogy a jegyesem legyen. Apám szerint ő megtud védeni majd mindentől és méltó uram lesz. Na igen... Igazából egyetlen zavaró van benne, hogy állandóan a nyomomban van és mindenhová követni akar, ha olyan helyre megyek, amiből ő pénzt tudna csinálni vagy magának tudhatja. Másképp azt se érdekli mit csinálok így nem sok vizet zavar, azt hiszem.
Mikor kifejettem, hogy szeretnék lovagolni, ő is egyből velem akart jönni, mert az milyen jól megy majd az imázsába ha megszerzi a lovardát vagy legalább társ tulajdonosa lehet. Engem is ara kért, hogy segítsek ebben neki. Eleinte úgy gondoltam segítek neki, de aztán Nash személye vagy nem tudom mi átértékeltette bennem ezt a gondolatot. Ezt még a kedves vőlegényem nem tudja ő azt hiszi még mindig neki segítek. Igazából ne tudom megmagyarázni miféle hatással van Nah rám vagy mért szeretem ha közelembe van. Pedig nagyon rideg, nyers és bunkó velem. Ám ez engem valahogy nem zavar.
Hogy mi lesz ebből az egész bonyodalomból?

Vissza az elejére Go down
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

Arianne P. Lowell Empty
Arianne P. Lowell EmptySzer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm


Elfogadva



Kedves Arianne!
Életed nem tűnik éppen boldognak és kiegyensúlyozottnak, de remélem, hogy a lovaglás és Nash majd meghozza mindazt amire szíved vágyik. Család csak egy van, de ne feledd, ez a te életed!
Elfogadlak természetesen.
Jó szórakozást és ne haragudj, hogy megvárattalak!
James
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: