KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva

Go down 
SzerzőÜzenet
Nash Compton

Nash Compton
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2020. Apr. 10.

Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva Empty
Állataim megmentője (hölgyemény) - lefoglalva EmptyVas. Ápr. 12, 2020 10:49 am



   
Doktornő

Név
 Ami a leginkább tetszik
   
Kapcsolat
Állataim megmentője
   
Kor
26-30
   
Csoport
Civil/Lovas
   
Avatar
Aki tetszik, de egyeztessünk Smile
   
   
Leírás

   
Te vagy az a doktornő, akit bárkinek szívesen mernék ajánlani. Nem csak hogy szívvel-lélekkel dolgozol, amiért a lovaim hálásak, de úgy tűnik, hozzám is sikerül kicsit közelebb kerülnöd. Az egyik haverom szervezett egy bált, de mondanom sem kell, mennyire nem volt ínyemre, hogy megjelenjek. Végül kísérő nélkül léptem a színre, ezzel is a barát tudtára adtam, hogy tiltakozom minden társasági esemény ellen. Te kísérettel jöttél, azt hiszem a jelenleg is tartó kapcsolatoddal, ám ő egy idő múlva lelépett amunka, vagy más egyéb dolog miatt. Nem mondom, hogy nem esett a pillantásom néha a szomorú pofidra, és ez talán fel is tűnt neked. Minden esetre odamentem hozzád, és beszélgetni kezdtünk. Megtudtam, hogy egy álmod valósult meg azzal, hogy állatorvos lettél, habár sokáig rosszul voltál a vér látványától. És még sok mindenről beszélgettünk.
Hogy hogyan alakul a két karakter kapcsolata, az a játékostéren derül ki. Lehet már meglévő karakter is.

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: