KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
Nash Compton Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
Nash Compton Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
Nash Compton Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
Nash Compton Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
Nash Compton Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 Nash Compton

Go down 
SzerzőÜzenet
Nash Compton

Nash Compton
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2020. Apr. 10.

Nash Compton Empty
Nash Compton EmptyPént. Ápr. 10, 2020 3:55 pm



Nash Compton

Név
 Nash Compton
Becenév
Nincs
Kor
34
Csoport
Lovas
Foglalkozás
Lovarda tulajdonos, Lovász
Avatar
Tom Hardy
Személyiség

Magányos farkas: Habár vannak haverjai, mégis kerüli az embereket. Sokkal inkább magának való, mint egy társasági ember. Nem kedveli, ha új emberek jönnek a lovardájába, habár tudja, hogy belőlük él.

Hírtelen haragú: Olykor hamar felkapja a vizet. Az az ember, aki elöbb üt, és csak azután kérdez. Néha nehéz elviselni, és ezt tudja is magáról.

Bizalmatlan: Mindenkivel szemben az, és nehéz elnyerni a bizalmát, ám ha valakinek sikerül, akkor sok mindenre képes azért az emberért.

Független: Ahogy a szülei nyomásának sem engedett, úgy senki mástól nem akar függni. Nem akar kapcsolatot senkivel. A nőket csak a testi vágyai kielégítésére használja, és ha valaki esetében azt venné észre, hogy közeledne, ő akár bunkó stílusra is vált, ha arról van szó...

Gondoskodó: Legalább is a lovairól mindenképp gondoskodik.

Bunkó: Olykor nem túl kedves stílusban közli a mondandóját. Ez attól függ, hogy mennyire vagy szimpatikus neki.

Előtörténet


Az istállóból már minden emberemet hazaküldtem, de én még ekkor is szeretek kicsit a lovakkal lenni. Sokkal inkább vagyok itt, semmint minden este az emberek között a kocsmában vagy valami flancos szórakozóhelyen. Talán már kiöregedtem ebből, vagy talán csak kiéltem már magam, mégis sokkal jobban érzem magam az állatok körében, pedig az itt élő haverok mindig hívnak. Morpheus-ra sandítok, aki mintha sejtené, hogy valamin elgondolkodtam. Végigsimítok oldalán, majd a vasvillához lépek, és kezembe veszem, hogy aztán egy adag szénával örvendeztessem meg a jószágot. Ezután kimegyek tőle, és rázárom az ajtót.
George Compton, az apám keménykezű ember volt, és mindig megkövetelte, hogy a legjobbat nyújtsam minden esetben. Legyen szó az iskolai évekről, vagy bármiről, amibe belekezdtem.
Az akkori önmagam kicsit sem hasonlított a jelenlegihez. Habár szerettem, mégis lázadtam ellene, és anyám akarata ellen. Ők azt akarták, hogy menjek üzletembernek apám cégéhez a Compton Company-hez, hogy aztán átvegyem a helyét a cég élén.
Mondanom sem kell, ezt nevetségesnek tartottam. Még távolról sem voltam az az aktakukac, akinek apám elképzelt, és nem tudtam magam elképzelni abban a közegben. Habár megvolt az életem egy barátnővel, én mégis valami egészen másra vágytam, és keményen kezdtem dolgozni. Habár akkoriban kicsapongó életet éltem, és többször is megcsaltam a barátnőmet egy-egy éjszakai szórakozóhelyen, mégis voltam annyira felelősség tudó, hogy össze tudtam gyűjteni ön erőből annyi pénzt, hogy megvegyek egy lovardát. Persze ehhez az is kellett, hogy ne mindig a törvényes utat válasszam. Nem vagyok büszke rá, ezért ezt senki nem tudja rólam...
Elgondolkodva lépek ki az istállóból, és a távolban észreveszem, hogy egy rendőrautó közeledik. Összeszorul a gyomrom, ám nem a birtok felé tart, így csak mélyen beszívom a levegőt, majd az autóba ülök.
A rádióból ismerős dallam hangzott fel, és miközben gondosan előkészítem a marihuánás cigarettát, halkan mormolom a dalszöveget. Sosem volt jó hangom, így örülök, hogy senki nem hallhatja erőtlen dünnyögésem, amit éneklésnek szánok. Aztán meggyújtom, és mélyen beszívom a bódító hatású anyagot, majd rövid idő után kiengedem a füstöt, és elindulok a kis faház felé.

Vissza az elejére Go down
Admin

Admin
Hozzászólások száma : 22
Join date : 2018. Sep. 30.

Nash Compton Empty
Nash Compton EmptyPént. Ápr. 10, 2020 7:03 pm


Elfogadva



Üdvözöllek Delaware államban, kedves Nash!
Habár a Delaware Parkon kívül élsz és kevéssé keresed az emberek társaságát, azért remélem, hogy hamar megtalálod köztünk a helyed. Hiszem, hogy vannak/lesznek itt olyan személyiségek, akik ki fognak robbantani nyugodt életedből.
Ugyan nem osztottál meg sok részletet múltadból, azért én alig várom, hogy kibontakozz a játéktéren és jobban megismerhessünk! Foglald le helyes pofid, aztán kezdhetsz is játszani. ^^
Üdv,
Jay
Vissza az elejére Go down
https://delawareracetrack.hungarianforum.com
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: