KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
Sittes haver - kovács mester Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
Sittes haver - kovács mester Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
Sittes haver - kovács mester Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
Sittes haver - kovács mester Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
Sittes haver - kovács mester Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 Sittes haver - kovács mester

Go down 
SzerzőÜzenet
Gabriel Stone

Gabriel Stone
Hozzászólások száma : 12
Join date : 2020. Apr. 10.
Age : 39
Tartózkodási hely : Wilmington

Sittes haver - kovács mester Empty
Sittes haver - kovács mester EmptySzomb. Ápr. 11, 2020 5:32 pm



Kovács mester

Név
 Szabadon választható
Kapcsolat
Haver, sittes barát, apa figura
Kor
40-45
Csoport
civil/kovács mester
Avatar
Tommy Flanagan, alkudható
Leírás

A sitten ismerkedtünk össze. Tudod ,vannak azok a rehabilitáló programok, ahol szakmát lehet választani.Egy olyan telepre kerültél be te is, te hamarabb, és több évet is ültél, ahol musztángok betörésével foglalkoznak, és ezeket a lovakat adják el farmerek , vagy western versenyzők számára, vagy bárkinek, aki hajlandó értük pénzt fizetni. De nem is ez a lényeg. Neked valamiért a patkolás jobban feküdt mindig is. Ez esett kézre, értesz a munkádhoz, és becsületes vagy. Pont ilyen kovácsra lenne szükségem, az istállónál, ahova felvettek. Nem akarom, hogy a főnök lovai szarul jöjjenek ki egy patkolásból, mert valami hozzá nem értő elbaszta, vagy hallgatott a pénzre és direkt szúrta el egy életre a ló karrierjét. Nem volt fontos a számomra sem, hogy miért kerültél oda. De jó haverok lettünk, az alatt a négy év alatt, ami hátra volt még az idődből, én egy évet húztam le még pluszban. De hallottam, hogy sikerült idekint kovácsként elhelyezkedned. De haver? Én biztosabb helyet tudok ajánlani neked, ad fedőt a fejed fölé, ez a Szőke seggdugasz (Lucien Blackhearth), megfizet, csak a lovaival bánjunk jól. Mit szólsz? Nincs megkötésem a kari múltját tekintve, hogy miért ültél, csak annyira kérlek, hogy tényleg megingathatlan legyél, ne tudjanak lefizetni.Lehet azóta nőd is, vagy pasid, mert család alapításon is gondolkodsz. Én csak még egy cimbit akarok, akivel lehet inni, és megverni azokat, akik a Jég Herceg lovait akarnák bántani. A korodból fakadóan egyébént afféle mentor is voltál a számomra. Van/volt apám,de te valahogy jobban megütötted azt a szintet, akire fel lehet nézni.
 

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: