KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
Top posting users this month
Legutóbbi témák
» Lean back, and enjoy the show
McCartney trénere- közvetlen főnököm Emptyby Gabriel Stone Csüt. Ápr. 13, 2023 8:54 pm

» Hell or Heaven
McCartney trénere- közvetlen főnököm Emptyby Lucien Blackheart Hétf. Jún. 08, 2020 2:44 pm

» Gimme dat whiskey
McCartney trénere- közvetlen főnököm Emptyby James Smith Pént. Május 01, 2020 3:45 pm

» Játszani akarok, velem tartasz?
McCartney trénere- közvetlen főnököm Emptyby Arianne P. Lowell Csüt. Ápr. 30, 2020 9:54 am

» Arianne P. Lowell
McCartney trénere- közvetlen főnököm Emptyby James Smith Szer. Ápr. 29, 2020 8:24 pm

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Vas. Ápr. 14, 2024 10:04 pm-kor volt itt.
Szószámláló

This free script provided by JavaScript Kit


Megosztás

 McCartney trénere- közvetlen főnököm

Go down 
SzerzőÜzenet
James Smith

James Smith
Hozzászólások száma : 27
Join date : 2019. Jan. 29.

McCartney trénere- közvetlen főnököm Empty
McCartney trénere- közvetlen főnököm EmptySzomb. Ápr. 11, 2020 4:49 pm



McCartney trénere

Név
 Választható
Kapcsolat
Együtt dolgozunk
Kor
45-50 körüli
Csoport
Lovas
Avatar
Martin Henderson/választható
Leírás

Már jóval régebben dolgozol Mr. McCartney-nak, mint én. Igen elismert tréner vagy, így sokan kapkodnak érted, de egyelőre még senki nem tudott jobb ajánlatot tenni, mint McCartney. Asszem, hogy csípjük egymást, de jó sok vitánk van, aminek általában az egész istálló a tanúja. Elismered, hogy jó lóápoló vagyok, de még mindig csak a saját tudásodban bízol és sokszor azt is figyelmen kívül hagyod, hogy én jóval jobban ismerem a McCartney lovakat, legalábbis ami az ellátásukat illeti. Az edzéstervbe én sosem szólok bele, csak ha távol vagy és megbízol vele - és innen tudom, hogy bízol bennem - de annyira makacsul ragaszkodsz a saját meglátásaidhoz, hogy nem szívesen engedsz az én véleményemnek. Egy biztos, hogy én felnézek rád és jó csapatot alkotunk, csak ez kívülről nem mindig látszik.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: